2017-01-18
MALBORK,
Efekty pracy policjantów, statystykę odnoszącą się do stanu bezpieczeństwa na terenie powiatu malborskiego, największe sukcesy oraz priorytety na 2017 rok omówili na piątkowej odprawie rocznej policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Malborku. Służbę funkcjonariuszy pozytywnie oceniła uczestnicząca w odprawie Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku insp. Ewa Pachura.


 2017-01-17
MALBORK,
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj rano w miejscowości Brzózki. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 34-letnia mieszkanka powiatu kwidzyńskiego kierująca renault nie dostosowała prędkości do panujących warunków na drodze, straciła panowanie nad samochodem i uderzył w drzewo. Kierująca oraz pasażer zostali przewiezieni do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia oraz apelują o zachowanie szczególnej ostrożności z uwagi na trudne warunki panujące na drogach.


 2017-01-16
MALBORK,
W piątek policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Malborku uczestniczyli w zorganizowanej przez dyrekcję oraz uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Malborku nocy informatyki i profilaktyki. Podczas niecodziennych zajęć Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji oraz policjantka zajmująca się profilaktyką społeczną rozmawiali z młodzieżą o współczesnym zagrożeniu jakim jest „Cyberprzemoc” zwracając uwagę na konsekwencje prawne wynikające z popełniania przestępstw komputerowych.


 2017-01-16
MALBORK,
Niskie temperatury to częsta przyczyna nieszczęśliwych zdarzeń z udziałem osób bezdomnych. Każdego roku policjanci odnotowują przypadki zgonów z powodu wychłodzenia organizmu. Policjanci systematycznie kontrolują miejsca, w których mogą przebywać osoby bezdomne. W ubiegłym tygodniu funkcjonariusze z Posterunku Policji w Starym Polu wspólnie z pracownikiem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej docierali do osób starszych, nieporadnych i bezdomnych proponując pomoc każdemu, kto jej potrzebował.


 2017-01-16
POLICJA,
Zima rozpoczęła się na dobre. Jak co roku na stokach narciarskich pojawi się wielu miłośników aktywnego wypoczynku. Również jak co roku nad bezpieczeństwem narciarzy i snowboardzistów czuwają policjanci, dbając o przestrzeganie prawa i edukując w zakresie zasad zachowania bezpieczeństwa na stokach.


 2017-01-13
MALBORK,
Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Malborku prowadzą pogadanki w szkołach w ramach działań Bezpieczne Ferie Zimowe 2017. Policjanci spotykają się z uczniami i radzą im jak bezpiecznie korzystać z dobrodziejstw zimy. Spotkania w szkołach to jeden z elementów działań, które prowadzą malborscy mundurowi w związku ze zbliżającymi się feriami.


 2017-01-12
MALBORK,
Policjanci z Malborka pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj rano w miejscowości Martąg. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 38-letni kierowca Seata wpadł w poślizg i uderzył czoło w prawidłowo jadący z naprzeciwka Citroen Jumper, który w wyniku tego zderzenia dachował i zapalił się. Z obrażeniami ciała do szpitala przewiezionych zostało 5 osób. Obecnie mundurowi ustalają szczegóły tego wypadku.


 2017-01-11
MALBORK,
Do przerwy zimowej pozostało jeszcze kilka dni, ale już teraz policjanci przypominają o konieczności dbania o to, by wypoczynek najmłodszych przebiegał bezpiecznie. Dzielnicowi spotykają się z najmłodszymi uczniami szkół powiatu malborskiego i rozmawiają o bezpieczeństwie w trakcie ferii. Policjanci wspólnie z pracownikiem Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Malborku zaplanowali na czas ferii kontrole placówek w których organizowane będą kolonie i półkolonie.


 2017-01-10
MALBORK,
Zarzut kradzieży z włamaniem do auta i piwnicy usłyszał 17– letni mieszkaniec powiatu malborskiego. Mężczyzna podejrzewany jest o kradzież z samochodu sprzętu elektronicznego oraz roweru górskiego z piwnicy znajdującej się w jednym z bloków na terenie miasta o łącznej wartości 1300 złotych. Za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności na okres od roku do 10 lat.  


 2017-01-10
MALBORK,
Dzielnicowi Komendy Powiatowej Policji w Malborku oraz podległych jednostek policji naszego powiatu czekają na każdy sygnał, który może doprowadzić do poprawy stanu bezpieczeństwa mieszkańców. Dzielnicowy to policjant „ pierwszego kontaktu ”, do którego każdy może zwrócić się o pomoc i poradę prawną. Wspólne działanie i wymiana informacji ma na celu skuteczne zwalczanie i zapobieganie przestępstwom.


 2017-01-06
MALBORK,
Kryminalni z Malborka zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 30 i 33 lat podejrzanych o rozbój, do którego doszło w niedzielę po południu w jednym z salonów gier na terenie miasta. Sprawcy pobili przebywającego w salonie mężczyznę, ukradli pokrzywdzonemu plecak w którym była wiertarka i pieniądze. Policjanci we wtorek rano zatrzymali dwóch mieszkańców miasta. Wczoraj usłyszeli zarzuty rozboju. Funkcjonariusze wnioskowali o zastosowanie wobec podejrzanych aresztu tymczasowego. Za rozbój grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.


 2017-01-04
KWP GDAŃSK,
Spadek temperatury powietrza w ciągu dnia i zimne noce, to sytuacje, które mogą zagrozić życiu i zdrowiu ludzi, zwłaszcza tych, którzy nie posiadają własnych domów i jesienny okres chcą przetrwać w prowizorycznych lokalach lub na zewnątrz. Policjanci apelują o zwracanie uwagi na osoby bezdomne, nietrzeźwe, wymagające opieki. Czasami wystarczy jeden telefon, aby uratować komuś życie. Wszystkie zgłoszenia można kierować pod alarmowe numery Policji, straży miejskiej lub pogotowia ratunkowego.


 2016-12-30
MALBORK,
czoraj nad ranem dyżurny malborskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego natychmiast pojechali policjanci. Na miejscu okazało się, że kierujący samochodem marki Audi uderzył w słup oświetleniowy. Mundurowi ustalili, że w zdarzeniu brało udział dwóch młodych mężczyzn, będących pod wpływem alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali 20-letnich mieszkańców powiatu malborskiego. Jeszcze tego samego dnia jeden z nich usłyszał zarzuty kierowania samochodem w stanie nietrzeźwym. Miał w organizmie blisko 1,5 promila alkoholu. Teraz grozi mu kara do 2 lat więzienia.


 2016-12-29
MALBORK,
Policjanci w czasie przygotowań do powitania Nowego Roku czuwają nad bezpieczeństwem wszystkich mieszkańców. Funkcjonariusze odwiedzają punkty sprzedaży fajerwerków i sprawdzają czy obowiązuje w nich całkowity zakaz sprzedaży materiałów pirotechnicznych dzieciom i młodzieży. Mundurowi przypominają, że używanie petard i fajerwerków w miejscach publicznych dozwolone jest tylko w dniu 31 grudnia i 1 stycznia. 


 2016-12-28
MALBORK,
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Malborku wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem w gminie Nowy Staw. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu mundurowi, 44–letni mężczyzna prawdopodobnie wtargnął na jezdnię wprost pod jadący samochód marki Volvo. Obrażenia jakich doznał pieszy niestety okazały się śmiertelne.


 2016-12-22
MALBORK,
Policjanci na początku tygodnia zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 18 i 19 lat, którzy wdarli się do mieszkania 48 letniego mieszkańca Malborka. Jeden ze sprawców zranił 48-latka w rękę. Wczoraj śledczy współpracujący z Prokuraturą Rejonową w Malborku przedstawili podejrzanym zarzuty naruszenia miru domowego. 19-latek usłyszał dodatkowo zarzuty za uszkodzenie ciała i groźby karalne. Teraz grozi im do 3 lat pozbawienia wolności. 


 2016-12-23
MALBORK,
W tym tygodniu kryminalni odzyskali opla zafirę oraz narzędzia budowlane, przywłaszczone na terenie Malborka. Śledczy zabezpieczyli samochód oraz dwa agregaty warte blisko 15 tysięcy złotych. Wczoraj 37-letni mężczyzna podejrzany o przywłaszczenie powierzonych mu rzeczy usłyszał zarzuty. Za to przestępstwo grozi mu kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności


 2016-12-23
MALBORK,
Wczoraj odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe policjantów i pracowników cywilnych komendy. Zaproszonych gości powitał Komendant Powiatowy Policji w Malborku mł. insp. Michał Zapolski, który wszystkim obecnym podziękował za dotychczasową służbę i złożył świąteczne życzenia


 2016-12-21
MALBORK,
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Malborku wspólnie z dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej spotkali się z laureatami konkursu plastycznego „NiE dla używek - młodzież z powiatu malborskiego ceni swoje zdrowie”.


 2016-12-19
MALBORK,
Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia w trakcie których prewencyjne patrole oraz funkcjonariusze ruchu drogowego będą czuwać nad naszym bezpieczeństwem. Niestety okres ten wykorzystują złodzieje i włamywacze, którzy mogą pojawić się w sklepach, na targowiskach oraz w naszych domach, które często opuszczamy wyjeżdżając do rodziny. Również kierowcy w tych dniach popełniają wykroczenia drogowe, przekraczają dopuszczalną prędkość i nieprawidłowo wyprzedzają. Stąd policjanci będą prowadzić wzmożone kontrole drogowe. 


 2016-12-16
MALBORK,
W tym tygodniu policjanci na drogach powiatu malborskiego przeprowadzili działania "Prędkość" i „Pieszy”. Cyklicznie powtarzane przez funkcjonariuszy akcje ukierunkowane są na kierowców oraz pieszych, którzy łamiąc przepisy ruchu drogowego stwarzają zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Celem policyjnych działań jest zmniejszenie ilości zdarzeń, a tym samym zwiększenie poczucia bezpieczeństwa na drodze.


 2016-12-15
MALBORK,
Malborscy policjanci prowadzą wzmożone kontrole miejsc przebywania osób bezdomnych narażonych na wychłodzenie. W ostatnim czasie dochodzi do spadków temperatury co może stanowić poważne zagrożenie dla życia i zdrowia tych osób. Dlatego policjanci systematycznie sprawdzają opuszczone budynki, klatki schodowe oraz altanki ogrodowe i proponują pomoc tym, którym jej potrzebują.


 2016-12-14
MALBORK,
W związku z trwającą kampanią edukacyjną „Twoje światła - Twoje bezpieczeństwo” policjanci zajmujący się profilaktyką społeczną oraz funkcjonariusze ruchu drogowego spotkali się z uczniami Zespołu Szkół nr 2 w Malborku. Policjanci w trakcie pogadanki omówili problematykę widoczności pieszych na drodze oraz przypomnieli najmłodszym o używaniu elementów odblaskowych. Uczniowie na to spotkanie samodzielnie przygotowali znaki drogowe.  


 2016-12-13
MALBORK,
Na terenie całego kraju trwa kampania edukacyjna „ Twoje światła- Twoje bezpieczeństwo ”. Celem akcji jest zwiększenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym poprzez kontrole pojazdów pod kątem prawidłowego oświetlenia. W trakcie działań malborscy policjanci kontrolują samochody, po to aby zminimalizować ryzyko zaistnienia wypadków a tym samym zadbać o bezpieczeństwo osób pieszych.   


 2016-12-09
MALBORK,
Dzisiaj na terenie powiatu policjanci wspierani przez funkcjonariuszy Żandarmerii Wojskowej przeprowadzili działania „ Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Mundurowi zwracali szczególną uwagę na zachowania kierowców w stosunku do pieszych, ale też bacznie przyglądali się, czy piesi nie łamią przepisów.


 2016-12-08
MALBORK,
Kolejny oznakowany radiowóz powiększył tabor malborskiej policji. Dzisiaj przedstawiciele władz samorządowych oficjalnie przekazali kluczyki do samochodu marki Kia Ceed policjantom ruchu drogowego. Nowy radiowóz zakupiony ze środków pochodzących z budżetu Policji oraz samorządów lokalnych stanowić będzie duże wzmocnienie sprzętowe i z pewnością przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa na drogach powiatu malborskiego.


 2016-12-07
MALBORK,
Wczoraj w auli Komendy Powiatowej Policji w Malborku odbyło się spotkanie podsumowujące pracę policjantów i pracowników Policji. Podczas uroczystej zbiórki wyróżniający się w pracy funkcjonariusze i pracownicy odebrali z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Malborku mł. insp. Michała Zapolskiego nagrody motywacyjne. Szef malborskiej policji podziękował za dotychczasową pracę inspektorowi ds. BHP Pani Marcie Bujnickiej.


 2016-12-07
MALBORK,
Wczoraj na drogi powiatu malborskiego wspólnie z policjantami wyruszył niebieski Mikołaj, który nagradzał nie tylko kierowców, którzy stosowali się do obowiązujących przepisów ale również pieszych. Niestety, Ci którzy popełniali wykroczenia drogowe mogli liczyć jedynie na rózgę.


 2016-12-07
MALBORK,
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Malborku wspólnie z przedstawicielką Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku oraz pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej rozstrzygnęli konkurs plastyczny, ogłoszony wśród uczniów klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych w Malborku. Konkurs ten nosił nazwę "Nie dla Używek- młodzież z powiatu malborskiego ceni swoje zdrowie ", celem było przybliżenie młodym ludziom zagrożeń związanych z uzależnieniami.


 2016-12-07
KWP GDAŃSK,
Warunkiem niezbędnym do efektywnego wypełniania misji Policji jaką jest jej służebna rola wobec społeczeństwa jest poznanie rzeczywistych oczekiwań społecznych. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, 1 lipca została uruchomiona w naszym województwie „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Polsce”. Tym samym pomorska Policja stawia na kontakt ze społeczeństwem, które jest dla nas cennym źródłem informacji na temat występujących zagrożeń. Zachęcamy do korzystania z mapy.


 2016-12-05
MALBORK,
Malborscy policjanci wspólnie ze słuchaczami Uniwersytetu III Wieku w Malborku oraz Strażą Miejską przeprowadzili akcję pod nazwą „Świecę przykładem”. Nietypowa akcja policjantów, seniorów i strażników miała na celu przede wszystkim poinformowanie o zagrożeniach płynących z poruszania się bez odblasków. Pamiętajmy, jeden niewielki element odblaskowy przyczepiony do ubrania może uratować życie.


 2016-12-02
MALBORK,
Policjanci z Malborka zatrzymali 31-latka, który ukradł artykuły spożywcze i sprzęt elektroniczny o wartości blisko 1600 złotych. Sprawca trafił do policyjnego aresztu. W chwili zatrzymania miał 2 promile alkoholu. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


 2016-12-01
MALBORK,
Dzielnicowy z Malborka spotkał się z uczniami klasy trzeciej szkoły podstawowej nr 2, którzy przystąpili do wojewódzkiego projektu pt. „Pomorski dzielnicowi oczami dziecka”. W trakcie spotkania policjant opowiedział dzieciom jak wygląda jego codzienna służba oraz jakie działania podejmuje, aby mieszkańcy miasta mogli czuć się bezpiecznie. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały od policjanta materiały profilaktyczne.


 2016-12-01
MALBORK,
Wczoraj w powiecie malborskim odnotowaliśmy dwie sytuacje, podczas których oszuści próbowali wyłudzić pieniądze od osób starszych metodą na policjanta. Na szczęście osoby te nie dały się oszukać i powiadomiły Policję. Dzięki postawie tych osób i szybkiej reakcji dyżurnego malborskiej komendy nie doszło do przestępstwa. 


 2016-12-01
MALBORK,
Malborscy policjanci na początku grudnia przeprowadzą działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Zapewnienie bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego jest jednym z podstawowych zadań funkcjonariuszy. Już jutro pierwsze działania pod nazwą „ Świece przykładem”.


 2016-11-30
MALBORK,
Policjanci z malborskiej drogówki wczoraj prowadzili działania ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W ramach akcji „Bezpieczny pieszy” funkcjonariusze kontrolowali zachowania niechronionych użytkowników dróg w różnych częściach powiatu malborskiego. W trosce o bezpieczeństwo pieszych w najbliższy piątek zaplanowano również akcję "Świecę przykładem".


 2016-11-29
MALBORK,
W ubiegłym tygodniu uczniowie malborskich szkół podstawowych zgłoszeni do XV edycji konkursu Małych Form Teatralnych występowali na scenie Zespołu Szkół nr 2 w Malborku. Już po raz piętnasty współorganizatorami przedsięwzięcia byli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Malborku.Tegorocznym tematem spektakli było hasło „ Z książki płynie odwaga, książka w życiu pomaga".


 2016-11-29
MALBORK,
Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Starym Polu spotkał się z najmłodszymi uczniami szkoły podstawowej. Podczas prelekcji funkcjonariusz tłumaczył podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Spotkania w szkołach to jeden z elementów działań profilaktycznych prowadzonych przez dzielnicowych.


 2016-11-25
MALBORK,
Policjanci z Malborka zatrzymali 41-letniego pracownika lombardu podejrzanego o liczne kradzieże. Mężczyzna korzystając z tego, że pracuje w komisie, kradł zastawiane telefony komórkowe. Policjanci odzyskali 17 telefonów, które mężczyzna sprzedał w lombardach na terenie Elbląga. Podejrzany usłyszał zarzuty kradzieży. Za to przestępstwo grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.


 2016-11-25
MALBORK,
Policjanci z malborskiej komendy odwiedzili uczniów Szkoły Podstawowej nr 9 w Malborku. Podczas spotkania funkcjonariusze zapoznali najmłodszych uczestników ruchu drogowego z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa na drodze. Dzieci na koniec zostały obdarowane odblaskami.


 2016-11-24
MALBORK,
Wczoraj na terenie województwa pomorskiego policjanci z drogówki przeprowadzili akcję pod kryptonimem "Bezpieczny Pieszy". Realizacja tych działań wpływa na wzajemne poszanowanie przepisów ruchu drogowego przez pieszych i kierujących co zwiększa bezpieczeństwo na ulicach miejscowości naszego regionu.


 2016-11-25
MALBORK,
W tym tygodniu malborscy policjanci przeprowadzili działania „Bezpieczny Pieszy” na drogach powiatu. To kolejna akcja, w której funkcjonariusze drogówki czuwali nad bezpieczeństwem mieszkańców w rejonach ulic o wzmożonym natężeniu ruchu. W trakcie działań policjant rozdawał odblaski.


 2016-11-21
MALBORK,
Malborscy policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. W miniony weekend na terenie powiatu malborskiego policjanci zatrzymali 2 nietrzeźwych kierujących. Jeden z kierowców miał blisko 1,5 promila i spowodował wypadek. Ponadto doszło do 8 kolizji drogowych. We wszystkich tych zdarzeniach rannych zostało pięć osób, które zostały przewiezione do szpitala.


 2016-11-17
MALBORK,
Dzisiaj policjantów z Malborka odwiedziły dzieci szkoły podstawowej nr 9. Młodzi goście zwiedzili budynek komendy, zapoznali się z pracą dyżurnego i policyjnego technika oraz zobaczyli pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Największe zainteresowanie budziły policyjne radiowozy oraz zajęcia policjantów z zakresu taktyk i technik interwencji odbywające się w sali gimnastycznej.


 2016-11-17
MALBORK,
Okres jesienno-zimowy to trudny czas dla osób bezdomnych, samotnych i bezradnych. Dlatego też każdego roku w tym czasie policjanci monitorują sytuację i proponują pomoc każdemu, kto jej potrzebuje. Malborscy policjanci pomogli już dwóm osobom, które znalazły schronienie w Centrum Socjalnym Domu „Fides” w Malborku. Funkcjonariusze apelują do wszystkich, aby nie być obojętnym na krzywdę innych osób.


 2016-11-16
MALBORK,
Wczoraj malborscy policjanci interweniowali w sprawie zdarzenia drogowego, gdzie kierujący samochodem potrącił pieszą na przejściu. Poszkodowana z obrażeniami ciała trafiła do szpitala,  na szczęście kobiecie nie stało się nic poważnego. Funkcjonariusze zatrzymali sprawcy wykroczenia prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny. Kierowca odpowie przed sądem, który to zdecyduje o wysokości grzywny oraz okresie na jaki zatrzymane zostanie mu prawo jazdy. Policjanci przypominają o zachowaniu szczególnej ostrożności przed miejscami wyznaczonymi dla pieszych.


 2016-11-16
MALBORK,
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Malborku wspólnie z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz dyrektor Centrum Profilaktyki i Terapii Uzależnień zorganizowali spotkanie pt. „NIE dla używek - młodzież z powiatu malborskiego ceni swoje zdrowie”. W pogadance uczestniczyła młodzież klas pierwszych Centrum Edukacji Zawodowej w Malborku. Tego typu spotkania mają na celu pokazać młodym ludziom, jakie zagrożenie dla życia i zdrowia wywołują środki odurzające i psychoaktywne oraz mają przybliżyć im problematykę związaną z uzależnieniami.


 2016-11-15
MALBORK,
Wczoraj malborscy policjanci zatrzymali 26-latka podejrzewanego o kradzież roweru z jednej z klatek schodowych na terenie miasta. Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu a następnie usłyszał zarzut kradzieży. Odnaleziony jednoślad został już oddany właścicielowi. Mężczyźnie za kradzież może grozić do 7,5 roku pozbawienia wolności, ponieważ już w przeszłości wchodził w konflikt z prawem.


 2016-11-15
MALBORK,
Wczoraj policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Malborku wspierani przez funkcjonariuszy Żandarmerii Wojskowej przeprowadzili działania ukierunkowane na zmniejszenie liczby zdarzeń drogowych z udziałem pieszych. Podczas akcji "niechronieni uczestnicy ruchu drogowego" policjanci zwracali uwagę na zachowania kierowców w stosunku do pieszych, ale także kontrolowali pieszych czy nie łamią przepisów ruchu drogowego. Działania zostały przeprowadzone w rejonach miasta o największym natężeniu ruchu pieszych.


 2016-11-11
MALBORK,
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Malborku w czwartek przeprowadzili działania "Prędkość". Jest to jedna z wielu cyklicznie powtarzanych akcji ukierunkowana na ujawnianie kierowców, którzy nie przestrzegają ograniczeń prędkości.Komenda Powiatowa Policji w Malborku
ul. Ch. de Gaulle`a 3
tel.055 270 28 10
Kanał RSS  policji
© 2001 - 2017 r.