2016-09-29
MALBORK,
Wzorem lat ubiegłych z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych uczestników ruchu drogowego policjanci prowadzą działania profilaktyczne „Bezpieczna droga do szkoły”. Od pierwszego września policjanci spotykają się z dziećmi w szkołach i rozmawiają o bezpieczeństwie. Na wczorajszym spotkaniu z przedszkolakami i uczniami klas pierwszych, drugich i trzecich Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Miłoradzu gościem specjalnym był Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Malborku.


 2016-09-27
MALBORK,
Policjanci ruchu drogowego zatrzymali 51-letnią kobietę kierującą samochodem marki Infiniti. W miejscowości Trępnowy, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h mieszkanka powiatu nowodworskiego jechała z prędkością 115 km/h. Zgodnie z obowiązującymi przepisami policjanci zatrzymali jej prawo jazdy na 3 miesiące.


 2016-09-27
NOWY STAW,
Policjanci prowadzą akcję edukacyjną „Bezpieczna droga do szkoły”. W trosce o najmłodszych funkcjonariusze spotykają się z dziećmi w szkołach i przedszkolach, aby przypomnieć zasady bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym. W ostatnim spotkaniu z policjantem Komisariatu w Nowym Stawie wzięło udział 80 uczniów klas I,II i III Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowym Stawie.


 2016-09-26
MALBORK,
Pasowanie na ucznia pierwszej klasy to doskonała okazja do porozmawiania z maluchami o bezpieczeństwie. Na tak ważnej uroczystości nie mogło zabraknąć policjanta. W uroczystym apelu uczestniczył Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji, który omówił podstawowe zasady bezpieczeństwa w trakcie drogi do szkoły oraz wręczył pierwszakom szkolne legitymacje.


 2016-09-26
MALBORK,
W piątek oprócz policjantów w Komendzie Powiatowej Policji w Malborku można było spotkać dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 8. Uczniowie klasy II podczas wycieczki w komendzie rozmawiali z funkcjonariuszami różnych wydziałów, którzy opowiedzieli im o pracy oraz zaprezentowali sprzęt jakim dysponuje malborska policja.


 2016-09-23
NOWY STAW,
Dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowym Stawie odwiedziły policjantów w komisariacie. Dzielnicowy opowiedział maluchom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w drodze do przedszkola. Spotkanie odbyło się w ramach policyjnej akcji „Bezpieczna Droga Do Szkoły” i jest kolejnym tego typu spotkaniem mającym na celu przybliżenie dzieciom przepisów i znaków obowiązujących w ruchu drogowym.


 2016-09-22
KGP,
Pod hasłem „Weź paragon ze sobą” w całym kraju rusza ogólnopolska kampania informacyjna Ministerstwa Finansów. Akcja ma uświadomić Polakom z czym wiąże się nie wydawanie paragonów fiskalnych na stacjach paliwowych i nie zabieranie ich ze sobą w przypadku otrzymania. Kampania prowadzona będzie od września do listopada 2016 roku.


 2016-09-21
MALBORK,
Od 1 lipca 2016 roku, na terenie województwa pomorskiego funkcjonuje elektroniczna aplikacja „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Polsce”. Narzędzie pozwala każdej osobie na przekazywanie Policji informacji, poprzez zaznaczenie na interaktywnej mapie internetowej konkretnych zagrożeń, wybranych ze starannie opracowanego katalogu. Po pojawieniu się nowego zagrożenia, policjanci weryfikują je i podejmują działania tak, aby wyeliminować wskazane przez internautę problemy.


 2016-09-20
MALBORK,
W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Malborku odbyła się debata społeczna „NIE dla używek- młodzież z powiatu malborskiego ceni swoje zdrowie”. Organizatorami debaty byli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Malborku, pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz Centrum Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Malborku. W spotkaniu uczestniczyło 200 uczniów klas pierwszych.


 2016-09-20
MALBORK,
Od trzech tygodni policjanci prowadzą akcję „Bezpieczna droga do szkoły”. Jak co roku policjanci odwiedzają uczniów klas pierwszych szkół podstawowych na terenie powiatu malborskiego. Podczas wspólnych zajęć policjanci przypominają o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. We wczorajszym spotkaniu z policjantką wzięło udział kilkudziesięciu uczniów z klas pierwszych i drugich Szkoły Podstawowej nr 3 w Malborku.


  
 2016-09-19
MALBORK,
Podjęte przez policjantów, funkcjonariuszy straży miejskiej i straży pożarnej działania doprowadziły do zatrzymania trzech podejrzanych o rozbój mężczyzn. Sprawcy w wieku 19, 20 i 24 lat w czwartek wieczorem zaatakowali na ulicy de Gaulle’a trzech 19-latków zabierając im min. reklamówkę z alkoholem. Zatrzymani to mieszkańcy powiatu gdańskiego i malborskiego. Podejrzani trafili do policyjnego aresztu i usłyszeli zarzuty. Wobec zatrzymanych prokurator zastosował dozory policyjne.


  
 2016-09-15
MALBORK,
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji uruchomiło nową wersję aplikacji mobilnej „Moja Komenda”, dzięki której odnajdziemy dzielnicowego, który opiekuje się naszym rejonem zamieszkania.


 2016-09-15
MSWIA,
Ministerstwo SWiA dementuje doniesienia medialne o planowanych zmianach w systemie emerytalnym pracowników służb mundurowych.


 2016-09-15
MSWIA,
Znasz dziecko, które ocaliło lub  bądź aktywnie przyczyniło się do ocalenia życia innego człowieka? Wyślij jego historię do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji! 


 2016-09-09
MALBORK,
Od 1 września policjanci prowadzą akcję „Bezpieczna droga do szkoły”. W trosce o najmłodszych funkcjonariusze spotykają się z dziećmi w szkołach i przedszkolach, aby przypomnieć zasady bezpieczeństwa. We wczorajszym spotkaniu z dzielnicowym wzięło udział kilkudziesięciu uczniów klas I-III Zespołu Szkół w Starym Polu.


 2016-09-09
MALBORK,
Warunkiem niezbędnym do efektywnego wypełniania misji Policji jaką jest jej służebna rola wobec społeczeństwa jest poznanie rzeczywistych oczekiwań społecznych. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, 1 lipca została uruchomiona w naszym województwie „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Polsce”. Tym samym pomorska Policja stawia na kontakt ze społeczeństwem, które jest dla nas cennym źródłem informacji na temat występujących zagrożeń. Zachęcamy do korzystania z mapy.


 2016-09-09
MSWiA,
Rozpoczął się nowy rok szkolny i właśnie w drodze do szkoły i ze szkoły dzieci będą najbardziej narażone na wypadek. Minister Mariusz Błaszczak polecił funkcjonariuszom policji, aby podjęli bardziej intensywne działania na rzecz edukacji dzieci i rodziców, takie jak „Bezpieczna droga do szkoły”. 


 2016-09-01
MALBORK,
Dzisiaj rozpoczęła się policyjna akcja „Bezpieczna droga do szkoły”. Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego, policjanci ruchu drogowego prowadzą wzmożone kontrole w okolicach szkół i na drogach dojazdowych do nich w zakresie właściwego oznakowania przejść dla pieszych oraz respektowania zasad i przepisów ruchu drogowego zwłaszcza przez kierowców. W działaniach uczestniczą dzielnicowi, którzy pomagają dzieciom w bezpiecznym dotarciu do szkół oraz uczestniczą w apelach rozpoczynających rok szkolny.


 2016-08-31
MALBORK,
Dzisiaj kończy się policyjna akcja „Bezpieczne Wakacje”. Przez dwa miesiące policjanci dbali o bezpieczeństwo mieszkańców i turystów wypoczywających na terenie powiatu malborskiego. Funkcjonariusze kontrolowali akweny wodne, spotykali się z dziećmi przebywającymi na półkoloniach, uczestniczyli w festynach oraz prowadzili działania profilaktyczno-kontrolne. Akcja która trwała od 30 czerwca do 31 sierpnia miała na celu zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom i młodzieży korzystającym z wypoczynku letniego. 


 2016-08-31
MALBORK,
Dzisiaj w nocy policjanci z Malborka interweniowali w związku otrzymanym zgłoszeniem dotyczącym zdarzenia drogowego, gdzie 28-letni kierowca samochodu marki Opel Astra uderzył w zaparkowany pojazd. Podczas sprawdzenia dokumentów okazało się, że kierowca nie posiada prawo jazdy. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości 28-latka. Mężczyzna był nietrzeźwy. Miał ponad 2,5 promila. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. 


 2016-08-30
MALBORK,
W ramach akcji „Bezpieczne Wakacje” policjanci spotykają się z dziećmi przebywającymi na obozach, koloniach i półkoloniach na terenie powiatu malborskiego. W piątek funkcjonariuszy w komendzie odwiedziła grupa chłopców przebywających na obozie sportowym w Malborku. Podczas wycieczki mieli okazję zwiedzić jednostkę, spotkać się z komendantem i dyżurnym, oraz zobaczyć sprzęt jakim dysponuje malborska policja. Spotkanie było doskonałą okazją, aby policjantka przypomniała o bezpieczeństwie podczas wakacji.


 2016-08-29
MALBORK,
Funkcjonariusze wydziału kryminalnego z Malborka pod nadzorem komendy wojewódzkiej w Gdańsku oraz z udziałem funkcjonariuszy straży granicznej w Elblągu zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 23 i 24 lat podejrzanych o przestępstwa narkotykowe. Podczas przeszukania ich mieszkań i wynajmowanych przez nich pomieszczeń, które znajdowały się na terenie Malborka i powiatu elbląskiego funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 1,8 kilograma narkotyków. Podejrzani decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani na trzy miesiące.


 2016-08-26
MALBORK,
Już po raz kolejny policjanci na terenie całego województwa pomorskiego prowadzą działania pod nazwą „Bezpieczny Wypoczynek na Pomorzu”. Od rana funkcjonariusze kontrolują akweny wodne oraz patrolują miejsca wypoczynku mieszkańców oraz turystów przebywających na terenie powiatu malborskiego. W działaniach profilaktyczno-kontrolnych uczestniczą również policjanci ruchu drogowego, których głównym zadaniem jest zapewnienie bezpiecznego przemieszczania się podróżujących.


 2016-08-25
MALBORK,
Policjanci z Malborka wyeliminowali z ruchu drogowego czterech rowerzystów, którzy znajdowali się pod wpływem alkoholu. Alkomat u każdego z nich wykazał od 0,4 do 1,2 promila. Wśród zatrzymanych był również 62-letni mieszkaniec miasta, który kierował rowerem pomimo trzykrotnego zakazu. 


 2016-08-23
MALBORK,
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Malborku przeprowadzili działania „Bezpieczne drogi krajowe nr 20 i 22”. Na wybranych odcinkach drogi krajowej nr 22 przebiegających przez teren powiatu malborskiego policyjne patrole zatrzymywały tych kierowców, którzy stwarzaliniebezpieczne sytuacje na drodze. Prowadzona przez policjantów akcja ma na celu ograniczenie zdarzeń drogowych i zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom dróg.


 2016-08-22
MALBORK,
Dzisiaj od rana trwa policyjna akcja "Trzeźwy Poranek", podczas której policjanci prowadzą wzmożone kontrole na terenie powiatu malborskiego. Działania są skierowane przede wszystkim przeciwko tym kierowcom, którzy wsiadają za kierownicę pod wpływem alkoholu. Podczas działań kontrolno-prewencyjnych policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych rowerzystów. W trakcie minionego weekendu funkcjonariusze zatrzymali dwóch kierowców, którzy znajdowali się pod wpływem alkoholu.


 2016-08-17
KWP GDAŃSK,
Warunkiem niezbędnym do efektywnego wypełniania misji Policji jaką jest jej służebna rola wobec społeczeństwa jest poznanie rzeczywistych oczekiwań społecznych. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, 1 lipca została uruchomiona w naszym województwie „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Polsce”. Tym samym pomorska Policja stawia na kontakt ze społeczeństwem, które jest dla nas cennym źródłem informacji na temat występujących zagrożeń.


 2016-08-12
MALBORK,
W czwartek na terenie całego województwa pomorskiego policjanci przeprowadzili działania „Bezpieczny wypoczynek na Pomorzu”. Przez cały wczorajszy dzień policjanci kontrolowali akweny wodne oraz patrolowali miejsca wypoczynku dzieci i młodzieży. Podczas akcji funkcjonariusze spotkali się z dziećmi spędzającymi wakacje w mieście, aby przypominać o zasadach bezpiecznego wypoczynku. Działania profilaktyczno-kontrolne prowadzili również policjanci ruchu drogowego. Działania miały na celu zapewnienie bezpieczeństwa osób korzystających z wypoczynku letniego.


 2016-08-11
POLICJA,
PODZIĘKOWANIA DLA POLICJI OD PREZYDENTA RP ZA ZABEZPIECZENIE ŚWIATOWYCH DNI MŁODZIEŻY


 2016-08-10
MALBORK,
W weekend policjanci pracowali na miejscu dwóch wypadków, do których doszło na terenie powiatu malborskiego. Do pierwszego zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Słowackiego i Żeromskiego w Malborku. Kierujący pojazdem marki Citroen podczas cofania potrącił pieszą. Do drugiego zdarzenia doszło pomiędzy Miłoradzem a Starą Kościelnicą. Kierowca pojazdu marki Mercedes uderzył w drzewo. Dwie osoby poszkodowane zostały przewiezione do szpitali. Policjanci szczegółowo wyjaśniają przyczyny i okoliczności w jakich doszło do wypadków. Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego, zarówno pieszych jak i kierujących, o zachowanie szczególnej ostrożności. 


 2016-08-10
MALBORK,
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Malborku w piątek zatrzymali prawo jazdy dwóm kierowcom, którzy o ponad 50 km/h przekroczyli dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym. Zgodnie z obowiązującymi przepisami kierowcy stracili prawo jazdy na 3 miesiące. 


 2016-08-10
MALBORK,
Przestrzegamy mieszkańców powiatu malborskiego przed oszustami wyłudzającymi pieniądze metodą na „wnuczka”, „krewnego” lub „funkcjonariusza”. Dwóch mieszkańców Malborka stało się ofiarą tego typu przestępców. W pierwszym przypadku pokrzywdzony odebrał telefon od rzekomego pracownika CBŚ który poinformował go, że nieznane osoby chcą okraść jego mieszkanie, aby zabezpieczyć pieniądze powinien je przekazać funkcjonariuszowi. W drugim przypadku osoba podająca się za krewną zaproponowała starszej Pani wymianę pieniędzy na dolary. Policjanci radzą, aby nigdy nie przekazywać pieniędzy nieznanym osobom. We wszystkich podejrzanych sytuacjach, należy niezwłocznie skontaktować się z Policją, dzwoniąc po numer alarmowy 997 lub 112.


 2016-08-08
KWP GDAŃSK,
Policjanci w trosce o bezpieczeństwo zachęcają do ostrożności w nawiązywaniu przypadkowych znajomości. W celu uniknięcia zagrożeń przestępstwami na tle seksualnym zalecają przestrzeganie poniższych zachowań.


 2016-08-08
POLICJA,
Ciepłe dni sprzyjają spędzaniu wolnego czasu nad wodą. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo nasze i naszych dzieci nad wodą zależy w dużej mierze od nas samych. Przestrzegajmy podczas wypoczynku nad wodą podstawowych zasad.


 2016-08-03
POLICJA,
Podziękowania Komendanta Głównego Policji nadinsp. dr Jarosława Szymczyka za profesjonalne zabezpieczenie Szczytu NATO, Przystanku Woodstock i Światowych Dni Młodzieży. Szef Policji złożył serdeczne podziękowania wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom cywilnym, którzy przez cały lipiec byli zaangażowani w zabezpieczenie Operacji Przymierze.


 2016-08-03
POLICJA,
Każdego dnia policjanci w całym kraju otrzymują zgłoszenia od osób, które zostały oszukane metodą „NA WNUCZKA”. Aby przeciwdziałać tego rodzaju przestępczości funkcjonariusze apelują o czujność i rozwagę. Pamiętajmy, że oszuści wykorzystują dobroć, łatwowierność i ufność starszych ludzi.Na swoje ofiary Wybierają głównie osoby samotne, w podeszłym wieku.


 2016-07-28
POLICJA,
Trwa ogólnopolska akcja informacyjno-edukacyjna „Bezpieczna Woda”, skierowana przede wszystkim do dzieci i młodzieży szkolnej. Jej celem jest popularyzacja i podniesienie świadomości społecznej z zakresu bezpiecznego letniego wypoczynku na wodach i terenach przywodnych.


 2016-07-28
,
Ruszył nabór projektów do programu „Razem Bezpieczniej” im. Władysława Stasiaka Samorządy oraz organizacje pozarządowe mogą się już starać o dofinansowanie swoich projektów profilaktycznych w ramach programu "Razem Bezpieczniej". Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przekaże w 2016 roku na ten cel łącznie 3 miliony złotych. Program "Razem Bezpieczniej" na lata 2016-2017 jest kontynuacją programu z okresu 2007-2015, którego badanie efektywności wypadło pozytywnie, co uzasadnia prowadzenie dalszych działań na rzecz utrzymania lub podniesienia poziomu bezpieczeństwa w różnych obszarach. Jego patronem jest Władysław Stasiak, rzeczywisty twórca programu.


 2016-07-27
MALBORK,
Od początku wakacji policjanci odwiedzają dzieci, które przebywają na obozach i półkoloniach na terenie powiatu malborskiego. W ramach akcji „Bezpieczne wakacje” policjanci rozmawiają z dziećmi o bezpieczeństwie. Takie spotkania odbyły się w bibliotece gminnej w Starym Polu oraz w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Malborku. 


 2016-07-25
MALBORK,
Szanowni Państwo! W tym szczególnym okresie jakim są obchody Święta Policji serdecznie dziękuję Policjantkom, Policjantom i Pracownikom Policji za pełną poświęcenia służbę i pracę na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego.


 2016-07-20
MALBORK,
We wtorek o godzinie 13.00 w Malborku odbyły się powiatowe obchody Święta Policji. Tego dnia 38 policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Malborku odebrało z rąk Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku mł. insp. Ewy Pachury akty mianowania na wyższe stopnie policyjne. Dyplomy i nagrody uznania otrzymali również pracownicy Policji. W ceremonii wzięli udział zaproszeni goście, a także przedstawiciele zaprzyjaźnionych służb mundurowych i przedstawiciele samorządów.


 2016-07-18
MALBORK,
Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Malborku w piątek zatrzymali 40-letniego mężczyznę podejrzanego o przywłaszczenie telefonu o wartości tysiąca złotych. Mężczyzna ukrył się przed policjantami w szafie. Po przewiezieniu do komendy usłyszał zarzut przywłaszczenia telefonu. Mężczyzna był również poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Elblągu za oszustwa.


 2016-07-15
MALBORK,
Policjanci z Malborka wspólnie z przedstawicielami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej sprawdzają miejsca letniego wypoczynku dzieci i młodzieży na terenie powiatu malborskiego. W czwartek policjanci wspólnie z pracownikiem Sanepidu skontrolowali strzeżone i niestrzeżone kąpieliska na terenie powiatu. Dzisiaj dzielnicowi będą rozmawiać z dziećmi przebywającymi na półkolonii o tym jak bezpiecznie spędzić wakacje.


 2016-07-15
MALBORK,
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego z Malborka zatrzymali prawo jazdy kierowcy, który przewoził w samochodzie za dużo pasażerów. W mercedesie znajdowało się o 9 osób więcej niż dopuszczalna liczba wskazana w dowodzie rejestracyjnym. Za przewożenie zbyt dużej ilości osób, oprócz utraty prawo jazdy, 71-letni mieszkaniec Tczewa otrzymał mandat i punkty karne.


 2016-07-13
MALBORK,
Policjanci z Malborka aktywnie włączają się do działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego. Ze względu na trwające wakacje funkcjonariusze zwracają szczególną uwagę na bezpieczeństwo rowerzystów. Policjanci przypominają - rowerzysta jak każdy uczestnik ruchu drogowego jest zobowiązany do przestrzegania przepisów oraz stosowania się do znaków i sygnałów drogowych.


 2016-07-13
MALBORK,
Od 1 lipca br. na terenie województwa pomorskiego uruchomiona została pilotażowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. W tworzeniu mapy kluczowe znaczenie ma opinia lokalnej społeczności. 


 2016-07-11
MALBORK,
Dzisiaj od rana trwa policyjna akcja "Trzeźwy Poranek", podczas której policjanci prowadzą wzmożone kontrole na terenie powiatu malborskiego. Działania są skierowane przede wszystkim przeciwko tym kierowcom, którzy wsiadają za kierownicę pod wpływem alkoholu. Podczas działań kontrolno-prewencyjnych policjanci przeprowadzili ponad 300 badań trzeźwości. W trakcie minionego weekendu funkcjonariusze zatrzymali pięciu nietrzeźwych rowerzystów.


 2016-07-08
MALBORK,
Kolejne realizacje policjantów z Malborka przyniosły dalsze zatrzymania osób podejrzanych o posiadanie środków odurzających. Dwóch mężczyzn w wieku 26 i 34 lat zostało zatrzymanych w środę. U pierwszego z nich kryminalni zabezpieczyli blisko 40 porcji amfetaminy i marihuany. Drugi mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z Posterunku w Starym Polu. 34-latek kierował pojazdem będąc pod wpływem środków odurzających. W jego samochodzie i w mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli marihuanę i amfetaminę. Zatrzymani mężczyźni usłyszeli zarzuty. 26-latek odpowie za posiadanie środków odurzających. Z kolei 34-latek odpowie za posiadanie, uprawę i kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających.


 2016-07-08
MALBORK,
Policyjny pies Ares wraz ze swoim przewodnikiem wywalczyli III miejsce w wojewódzkich eliminacja do ogólnopolskiego konkursu „XVI Kynologicznych Mistrzostw Policji”. Ares - owczarek niemiecki sprawdził się min. w takich konkurencjach jak ogólne posłuszeństwo, praca węchowa, przeszukanie terenu w celu odnalezienia osoby.


 2016-07-07
MALBORK,
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Malborka zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 23 i 49 lat podejrzanych o uprawę konopi indyjskich. W jednym z mieszkań na terenie miasta policjanci zabezpieczyli kilkanaście sadzonek konopi w początkowej fazie wzrostu, ponad 400 gramów marihuany oraz sprzęt służący do uprawy tych roślin. Jeden z zatrzymanych, 23-latek usłyszał zarzut uprawy konopi. Drugi 49-latek usłyszał zarzuty uprawy i posiadania znacznej ilości narkotyków.Komenda Powiatowa Policji w Malborku
ul. Ch. de Gaulle`a 3
tel.055 270 28 10
Kanał RSS  policji
© 2001 - 2016 r.