2016-06-24
MALBORK,
Policjanci z Malborka we współpracy z Komendą Wojewódzką w Gorzowie Wielkopolskim i Niemiecką Policją zabezpieczyli trzy dzieła sztuki oraz figurkę przedstawiającą Chrystusa. Wartość odzyskanych obrazów to 250 tysięcy euro. Podejrzanym w tej sprawie jest 43-letni Polak, który mieszka na terenie Niemiec. Dzieła sztuki zostały przewiezione i zabezpieczone w Muzeum Zamkowym w Malborku.


 2016-06-24
MALBORK,
Policjanci z Malborka tuż przed letnim wypoczynkiem spotykają się z dziećmi, aby porozmawiać o zasadach bezpieczeństwa. Dzisiaj we wszystkich szkołach odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Na tą szczególną uroczystość do Zespołu Szkół nr 2 oraz Szkoły Podstawowej nr 9 w Malborku zostali zaproszeni policjanci, którzy podczas apeli przypomnieli dzieciom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w trakcie wakacji.


 2016-06-24
POLICJA,
Ruszył Telefon Bezpieczeństwa dla turystów, który w tym roku został po raz pierwszy zintegrowany z Polskim Systemem Informacji Turystycznej. Od października do maja, w godzinach 8.00-18.00, a od 1 czerwca do 30 września, w godzinach 8.00-20.00, turyści zagraniczni będą mogli uzyskać potrzebne informacje oraz pomoc w sytuacjach wymagających specjalistycznej porady. Pracownicy obsługujący Contact Center będą posługiwać się biegle językiem angielskim i niemieckim.


 2016-06-21
MALBORK,
Policjanci z Malborka wspierali młodzież w zabawie miejskiej w podchody, która została zorganizowana w ramach 730-lecia nadania praw miejskich dla miasta Malborka. Udział w grze, gdzie jedna z konkurencji dotyczyła historii Policji, wzięła młodzież ze Związku Harcerstwa Polskiego. 


 2016-06-20
MALBORK,
Kilkudziesięciu skontrolowanych kierowców i wyeliminowanie z ruchu drogowego dwóch kierujących pod wpływem alkoholu to efekt  dzisiejszej akcji „Trzeźwy poranek”, którą przeprowadzili policjanci ruchu drogowego z Malborka. W ciągu minionego weekendu policjanci zatrzymali jeszcze dwóch kierowców pod wpływem alkoholu oraz dwie osoby, które nie posiadały prawo jazdy.


 2016-06-17
MALBORK,
Wielkimi krokami zbliżają się wakacje. Policjanci z Malborka przed letnim wypoczynkiem spotykają się z dziećmi, aby porozmawiać o zasadach bezpieczeństwa. W tym tygodniu z uczniami, którzy zdali egzaminy na kartę rowerową, spotkał się Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Malborku. Z kolei przewodnik psa służbowego przeprowadził zajęcia, które dotyczyły bezpiecznych zachowań w kontaktach z psami. W tej nietypowej lekcji przewodnikowi towarzyszył pies służbowy Ares. 


 2016-06-15
POLICJA,
Akcja „Młody Bohater” to nowa inicjatywa Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, która służy nagradzaniu i promowaniu godnych naśladowania postaw wśród dzieci i młodzieży. Nagroda „Młody Bohater” będzie wręczana dzieciom, które ocaliły, bądź aktywnie przyczyniły się do ocalenia życia innych osób. Niezależnie od tego, czy udzieliły one pomocy osobie nieprzytomnej, wezwały służby ratunkowe, czy po prostu zaalarmowały o niebezpieczeństwie, ich dzielność i opanowanie zasługują na nagrodę.


 2016-06-13
MALBORK,
Funkcjonariusze wydziału kryminalnego z Malborka zlikwidowali plantację konopi indyjskich i zatrzymali 30-letniego mężczyznę podejrzanego o ich posiadanie oraz uprawę. W jednym z domów na terenie miasta policjanci zabezpieczyli kilkadziesiąt krzaków konopi w różnej fazie wzrostu, gotową do sprzedaży marihuanę oraz sprzęt służący do uprawy tych roślin. Łączna ilość zabezpieczonych narkotyków to około 1,5 kilograma. Podejrzany 30-latek usłyszał zarzuty uprawy oraz posiadania znacznej ilości środków odurzających. Decyzją sądu mężczyzna trafił do aresztu na najbliższe 3 miesiące.


 2016-06-13
MALBORK,
W piątek na terenie Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku odbyły się Trzecie Pomorskie Dni Otwarte dla Klas o Profilu Policyjnym. Wprzedsięwzięciu uczestniczyła młodzież z całego województwa pomorskiego. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Malborku reprezentowała liczna grupa uczniów klas pierwszych i drugich o profilupolicyjnym.


 2016-06-13
MALBORK,
Policjant z Malborka odwiedził uczniów z klas licealnych o profilu policyjnym Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4,  którzy przebywali na obozie sportowo-obronnym w Garczynie. W trakcie pobytu policyjny instruktor taktyki technik interwencji poprowadził zajęcia sprawnościowe dla młodzieży.


 2016-06-08
MALBORK,
W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Malborku odbyła się debata poświęcona współczesnemu zagrożeniu jakim jest Cyberprzemoc. Czym jest cyberprzemoc, jakie są jej formy, co to jest stalking, jak reagować i gdzie szukać pomocy to główne tematy, które szczegółowo omówili policjanci podczas debaty. W spotkaniu z dyrekcją, nauczycielami i uczniami klas pierwszych uczestniczył Komendant Powiatowy Policji w Malborku mł. insp. Michał Zapolski.


 2016-06-08
MALBORK,
Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Malborku odbyły się pierwsze eliminacje do Turnieju Par Patrolowych Patrol Roku 2016. Do testu sprawdzającego wiedzę zawodową przystąpiło 17 policjantów z Malborka, Starego Pola i Nowego Stawu. Zwycięzcy będą reprezentować malborską jednostkę w kolejnych eliminacjach na szczeblu wojewódzkim.


 2016-06-06
MALBORK,
Malborskich policjantów w komendzie odwiedziły zuchy 8 Bajkowej Gromady Zuchowej z Malborka. Podczas wycieczki dzieci zwiedziły jednostkę, spotkały się z przewodnikiem psa i jego podopiecznym, technikiem kryminalistyki, policjantem ruchu drogowego oraz zobaczyły sprzęt jakim dysponuje malborska policja. 


 2016-06-06
MALBORK,
Już jutro w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Malborku odbędzie się debata społeczna po nazwą „ Cyberprzemoc jako współczesne zagrożenie”. W spotkaniu z uczniami klas pierwszych weźmie udział Komendant Powiatowy Policji w Malborku mł. insp. Michał Zapolski.


 2016-06-03
MALBORK,
Okres przedwakacyjny to czas wycieczek szkolnych. W czasie wzmożonych wyjazdów policjanci ruchu drogowego kontrolują autokary przewożące dzieci i młodzież. Mundurowi sprawdzają przede wszystkim wyposażenie i stan techniczny autobusów, dokumenty związane z wykonywaniem transportu drogowego oraz stan trzeźwości kierowców. Od początku czerwca policjanci skontrolowali kilkanaście autobusów szkolnych.


 2016-06-03
MALBORK,
Policjanci w trosce o bezpieczeństwo osób starszych apelują o ostrożność, szczególnie wobec nieznanych osób, które telefonując lub pukając do drzwi dokonują oszustw i kradzieży. Wyobraźnia oszustów jest nieograniczona, podają się pracowników administracji, gazowni, elektrowni, hydraulików, przedstawicieli banku, sprzedawców, a nawet funkcjonariuszy. We wszystkich podejrzanych sytuacjach, należy niezwłocznie skontaktować się z Policją, dzwoniąc po numer alarmowy 997 lub 112.


 2016-06-02
MALBORK,
Po pościgu policjanci z Komisariatu w Nowym Stawie zatrzymali 35-letniego kierowcę lawety. Mężczyzna pomimo sygnałów dawanych przez policjantów, nie zatrzymał się do policyjnej kontroli i próbował uciekać pieszo. Po zatrzymaniu okazało się, że 35-latek nie posiadał w ogóle uprawnień do kierowania, a pojazd którym jechał nie był zarejestrowany i nie miał obowiązkowego ubezpieczenia OC. Jednak głównym powodem próby ucieczki było to, że mężczyzna był poszukiwany trzema listamigończymi za przestępstwa które popełnił. Jeszcze dzisiaj 35-letnimieszkaniec powiatu malborskiego trafi na ponad 6 lat do zakładu karnego


 2016-06-01
MALBORK,
Policjanci z Malborka ostrzegają mieszkańców powiatu malborskiego przed parą oszustów podszywających się pod pracowników spółdzielni mieszkaniowej. Kobieta i mężczyzna pod pretekstem zwrotu pieniędzy za wodę weszli do mieszkania 82-latka i wykorzystując jego nieuwagę ukradli pieniądze. Apelujemy do osób starszych, samotnie mieszkających, aby były ostrożne w kontaktach z nieznajomymi osobami.


 2016-05-30
MALBORK,
Policjanci z Malborka zatrzymali 19-letniego mieszkańca miasta, u którego w trakcie kontroli znaleźli narkotyki. Badanie testerem wykazało, że była to amfetamina. 19-latek po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzuty. Za posiadanie środków odurzających, zgodnie z ustawą grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


 2016-05-30
MALBORK,
Policjanci z Malborka ustalają przyczyny śmiertelnego wypadku, do którego doszło w piątek po południu na drodze powiatowej pomiędzy Nowym Stawem a Lichnowami. Ze wstępnych ustaleń policjantów którzy pracowali na miejscu zdarzenia wynika, że kierująca samochodem marki Opel Astra wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzyła się z samochodem marki Audi. Na miejscu zginęły trzy osoby w wieku 11, 49 i 71 lat, które jechały oplem. Do szpitala trafiły dwie kobiety w wieku 32 i 36 lat podróżujące audi.


 2016-05-27
MALBORK,
W piątek policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Malborku przeprowadzi działania kontrolno-profilaktyczne pod hasłem „Alkohol i Narkotyki”. Działania skierowane były przede wszystkim przeciwko tym kierowcom, którzy wsiadali za kierownicę będąc pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Punkty kontrolne znajdowały się na terenie całego powiatu malborskiego. Kontroli poddanych zostało 530 kierowców. 


 2016-05-24
MALBORK,
Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Malborku i funkcjonariusze Urzędu Celnego w Gdańsku przeprowadzili działania, których celem jest zwalczanie nielegalnego procederu gier na automatach, bez wymaganego zezwolenia. W efekcie wczorajszych działań policjanci razem z celnikami  skontrolowali jeden z lokali na terenie Malborka. Celnicy zabezpieczyli dziewięć automatów do gier.


 2016-05-24
NOWY STAW,
Kilkudziesięciu uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowym Stawie uczestniczyło w spotkaniu z policjantem tutejszej jednostki. Podczas zajęć najmłodsi dowiedzieli się, jakich zasad należy przestrzegać, by bezpiecznie spędzić wakacje. Następnie dzielnicowy zaprosił dzieci do komisariatu, aby mogły zobaczyć z bliska na czym polega jego praca.


 2016-05-23
MALBORK,
„Dopalacze kradną życie” – pod takim hasłem  policjanci z Malborka przeprowadzili spotkanie profilaktyczne z rodzicami uczniów z Gimnazjum nr 1 w Malborku. Tematem przewodnim spotkania były zagrożenia wynikające z zażywania środków odurzających w tym min. dopalaczy. W działaniach policjantów wspierają przedstawiciele Sanepidu oraz Centrum Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Malborku.


 2016-05-20
MALBORK,
Policjanci z Malborka przyłączyli się do programu profilaktycznego realizowanego przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej pod hasłem „Bezpieczna zabawa- pies nie zawsze jest przyjacielem”. W spotkaniu z przedszkolakami i uczniami szkół podstawowych strażnikowi miejskiemu towarzyszy policjant wraz ze swoim psem służbowym Aresem.


 2016-05-20
MALBORK,
Kryminalni z Malborka i funkcjonariusze Straży Granicznej z Elbląga zabezpieczyli około 17 kilogramów suszu tytoniowego, 50 litrów alkoholu etylowego oraz 1225 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Ten nielegalny towar przechowywał w mieszkaniu i pomieszczeniach gospodarczych 40-letni mieszkaniec powiatu malborskiego. Straty Skarbu Państwa z tytułu nieopłaconego podatku akcyzowego wstępnie zostały oszacowane na kwotę 40 tysięcy złotych.


 2016-05-18
MALBORK,
Kryminalni z Malborka zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 19, 20 i 31 lat, podejrzanych o liczne kradzieże w galerii handlowej i supermarketach na terenie miasta. Sprawcy kradli min. płyty z muzyką i artykuły spożywcze o wartości około 2,5 tysiąca złotych. Dzisiaj podejrzani usłyszeli zarzuty kradzieży, za które grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.


 2016-05-18
MALBORK,
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego we wtorek na terenie powiatu malborskiego przeprowadzili działania ukierunkowane na zmniejszenie liczby zdarzeń drogowych z udziałem pieszych. Podczas wczorajszej akcji "Bezpieczny Pieszy" funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na wykroczenia popełniane przez pieszych, a także kontrolowali kierowców stwarzających zagrożenie dla tej grupy użytkowników dróg. Mundurowi ukarali mandatami 17 pieszych oraz 5 kierowców.


 2016-05-09
MALBORK,
Podczas weekendu malborscy policjanci skutecznie strzegli bezpieczeństwa w ruchu drogowym, zatrzymano w sumie pięciu nietrzeźwych użytkowników dróg, oraz jednego kierującego samochodem osobowym, który przekroczył dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym o 65 km/h. Ponadto nie posiadał uprawnień do prowadzenia pojazdów.


 2016-05-06
MALBORK,
Malborscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego klienta jednego ze sklepów, który przyjechał na zakupy swoim samochodem. Kierowca skody miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz 41-latek za swój czyn może trafić nawet na 5 lat do więzienia.


 2016-05-05
MALBORK,
W dniu 29 kwietnia 2016 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Malborku odbyło się uroczyste wręczenie świadectw ukończenia szkoły. Jak co roku mury szkoły opuściło kolejne pokolenie młodzieży, których czteroletnie wysiłki zostały uhonorowane wręczonym tego dnia świadectwem ukończenia szkoły. Wśród absolwentów liczne grupę stanowiły osoby uczące się w klasach o profilu policyjnym, którym świadectwa ukończenia szkoły wręczył Komendant Powiatowy Policji w Malborku mł. insp. Michał Zapolski.


 2016-05-05
MALBORK,
Malborscy policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, w mieszkaniu których ujawnili hodowlę konopi indyjskiej, susz przygotowany do sprzedaży, oraz sprzęt do rozdrabniania i ważenia narkotyków.


 2016-05-05
MALBORK,
Wznowienie przyjmowania dokumentów od kandydatów do służby w Policji.


 2016-04-27
MALBORK,
Dzisiaj kilkudziesięciu przedszkolaków uczestniczyło w spotkaniu z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Malborku. Dzieci ze Starego Pola  gościły policjanta,  który opowiadał im o bezpieczeństwie w trakcie drogi do przedszkola. Z kolei maluchy z przedszkola w Malborku odwiedziły policjantów w miejscu ich pracy.


 2016-04-27
POLICJA,
Policjanci apelują do wszystkich osób o staranne weryfikowanie otrzymywanych faktur za energię elektryczną. W ostatnich dniach do komend i komisariatów na pomorzu zgłaszają się osoby, które otrzymały faktury za prąd zawierające m.in. nieprawidłowe numery kont i numery klientów. Funkcjonariusze zajmują się już tymi próbami oszustw.


  
 2016-04-26
KWP GDAŃSK,
Majówka Spokojna i Bezpieczna – komunikat pomorskiej Policji Przed nami długi, majowy weekend. Czas wyjazdów za miasto, spotkań ze znajomymi, uczestnictwo w imprezach rozrywkowych. Wszystko to niesie za sobą pewne zagrożenia. Wychodząc im naprzeciw Pomorska Policja podejmuje różnego rodzaju działania prewencyjne, służące zapewnieniu bezpieczeństwa i porządku publicznego. To jednak nie wystarczy. Aby uniknąć niebezpiecznych i nieprzyjemnych sytuacji każdy powinien wiedzieć, jakie czyhają na niego zagrożenia i jak się przed nimi zabezpieczyć.


 2016-04-25
MALBORK,
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Malborku w sobotę przeprowadzili międzyszkolne eliminacje Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Uczestnicy konkursu rozwiązywali test sprawdzający ich wiedzę z zakresu przepisów ruchu drogowego, udzielania pierwszej pomocy oraz umiejętności w miasteczku ruchu drogowego. Dwie zwycięskie drużyny wśród szkół podstawowych i gimnazjalnych wezmą udział w etapie powiatowym, który odbędzie się już w najbliższy czwartek w Nowym Stawie.


 2016-04-25
MALBORK,
Policjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali nietrzeźwego rowerzystę. Mieszkaniec powiatu malborskiego w zamian za odstąpienie od wykonywania czynności służbowych zaproponował policjantom łapówkę. Za próbę wręczenia korzyści majątkowej grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.


 2016-04-25
MALBORK,
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Malborku podsumowali weekendowe działania prewencyjno-kontrolne. Policyjne kontrole ujawniły nietrzeźwych kierowców. Mundurowi zatrzymali również kilkanaście dowodów rejestracyjnych w związku ze stwierdzonymi nieprawidłowościami. Dzisiaj policjanci kontynuują działania prowadząc akcję „Trzeźwy Poranek”. 


 2016-04-25
MALBORK,
W piątek w Komendzie Powiatowej Policji w Malborku odbyła się odprawa służbowa dla policjantów i pracowników Policji. Podczas spotkania mł. insp. Michał Zapolski podziękował za wieloletnią służbę podinsp. Grażynie Szulewskiej-Stahn, której  zostały powierzone obowiązki Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Gdańskim, wręczył akty powierzenie obowiązków na stanowiskach kierowniczych oraz podsumował efekty pracy policjantów w I kwartale 2016 roku.


 2016-04-22
MALBORK,
Zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom powiatu malborskiego to priorytet pracy policjantów. Funkcjonariusze ruchu drogowego systematycznie prowadzą działania prewencyjno- kontrolne min. "Alkohol i Narkotyki, "Pasy", "Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego", "Prędkość", "Trzeźwy Poranek". Policjanci zajmujący się profilaktyką społeczną od początku roku uczestniczyli w kilkudziesięciu spotkaniach z uczniami w szkołach podczas  których poruszali zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa.  Na terenie całego powiatu malborskiego mundurowi organizują konsultacje społeczne oraz debaty w ramach opracowania mapy zagrożeń bezpieczeństwa. Prowadzone akcje przyczyniają się do zwiększenia bezpieczeństwa.


 2016-04-20
MALBORK,
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Malborku wczoraj przeprowadzili działania "Prędkość". Podczas akcji funkcjonariusze sprawdzali, czy kierowcy stosują się do ograniczeń prędkości, czy są trzeźwi, czy zapinają pasy bezpieczeństwa oraz bezpiecznie przewożą dzieci. Jest to jedna z wielu cyklicznie powtarzanych akcji, które mają na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach.


 2016-04-19
POLICJA,
W dniach 12-19 marca 2016 roku, Centrum Badania Opinii Społecznej przeprowadziło badanie na temat bezpieczeństwa – zarówno w skali kraju, jak i w okolicy miejsca zamieszkania – oraz zagrożenia przestępczością. Badanie zrealizowano na reprezentatywnej losowej próbie dorosłych Polaków.


 2016-04-18
MALBORK,
Kilkudziesięciu uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowym Stawie uczestniczyło w spotkaniu z policjantem tutejszej jednostki. Podczas zajęć najmłodsi dowiedzieli się, jakich zasad należy przestrzegać, by bezpiecznie dotrzeć do szkoły. Następnie dzielnicowy zaprosił dzieci do komisariatu, aby mogły zobaczyć z bliska na czym polega praca policjanta.


 2016-04-18
MALBORK,
Policjanci z Komisariatu Policji w Nowym Stawie zatrzymali 17-latka, który przewoził motorowerem dwie osoby. Kierowca oraz jego pasażerowie nie używali kasków ochronnych i jechali bez włączonych świateł. W trakcie kontroli okazało się, że 17-latek nie posiada uprawnień i dokumentów od pojazdu. Za popełnione wykroczenia policjanci sporządzili wniosek do sądu.


 2016-04-14
MALBORK,
Policjanci z Malborka rozpoczęli kolejną edycję szkoleń z zakresu taktyk i technik interwencji. Zajęcia dla jednej grupy szkoleniowej trwają przez cztery tygodnie, a ich celem jest rozwijanie sprawności fizycznej policjantów oraz utrwalenie posiadanych umiejętności wykorzystywanych podczas codziennej służby. Szkolenia prowadzą doświadczeni instruktorzy posiadający uprawnienia do prowadzenia zajęć oraz egzaminowania policjantów w zakresie taktyki i techniki interwencji.


 2016-04-12
MALBORK,
Policjanci z Malborka zatrzymali 21-latka podejrzanego o rozbój,  do którego doszło w niedzielę rano w jednym z salonów gier na terenie miasta. Sprawca zaatakował przebywającego w salonie mężczyznę i ukradł jemu pieniądze. Policjanci  jeszcze tego samego dnia zatrzymali 21-letniego mieszkańca miasta. Wczoraj usłyszał zarzut rozboju. Funkcjonariusze wnioskowali o zastosowanie wobec podejrzanego aresztu tymczasowego. Za rozbój grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.


 2016-04-12
MALBORK,
Sezon motocyklowy można uznać za rozpoczęty. Na drogach pojawili się fani jednośladów. Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności.


 2016-04-11
MALBORK,
Policjanci z Malborka zatrzymali 46–letniego mieszkańca powiatu elbląskiego, który przewoził papierosy bez polskich znaków akcyzy. W samochodzie marki Volkswagen Passat policjanci znaleźli 1500 paczek nielegalnych wyrobów tytoniowych. Posiadanie papierosów bez polskich znaków akcyzy stanowi naruszenie przepisów karno-skarbowych.


 2016-04-11
MALBORK,
Policjanci ruchu drogowego z Malborka zatrzymali 54-letniego kierowcę samochodu osobowego, który popełnił wykroczenia drogowe min. nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, a na kolanach przewoził dwuletnie dziecko. Interweniujący policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz narażenie dziecka na niebezpieczeństwo funkcjonariusze skierowali sprawę do sądu.Komenda Powiatowa Policji w Malborku
ul. Ch. de Gaulle`a 3
tel.055 270 28 10
Kanał RSS  policji
© 2001 - 2016 r.