Komenda Powiatowa Policji w Malborku

policja.pl
bip
fb
youtube
j_migowy
SERWIS KĄPIELISKOWY
space 20px
mapa_zag
stop agresji drogowej
Zielona strefa
Stop Korupcji
Patrol
SŁUŻBA CYWILNA
space2 20px

Najczęściej czytane

 1. POLICJANCI ZATRZYMALI WŁAMYWACZY

  Dzięki intensywnej pracy policjantów z Komisariatu Policji w Nowym Stawie odpowiedzialności karnej nie unikną 31-letnia kobieta i 59-letni mężczyzna, którzy włamali się do jednego z nowostawskich mieszkań. Łupem złodziei padły wędliny i wino własnego wyrobu oraz zegarek z bransoletą. Zatrzymani sprawcy usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

 2. Malbork-Policjanci uczestniczyli w PIKNIKU NIEPODLEGŁOŚCIOWYM

  Malborscy policjanci po raz kolejny uczestniczyli w organizowanym przez Urząd Miasta Malborka PIKNIKU NIEPODLEGŁOŚCIOWYM. W trakcie imprezy zaprezentowano sprzęt oraz elementy wyposażenia policjantów. Każdy chętny mógł usiąść za kierownicą radiowozu albo przez chwilę poczuć się policjantem ubierając zestaw przeciwuderzeniowy. Funkcjonariusze zachęcali również uczestników pikniku do wstąpienia w policyjne szeregi.

 3. 4 osoby ranne w wypadku w Kościeleczkach

  Ponad 3 godziny policjanci pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło wczoraj rano na drodze powiatowej w miejscowości Kościeleczki. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna kierujący renaultem stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Kierujący i jego 3 pasażerowie z obrażeniami zostali przewiezieni do szpitali.

 4. Wspólna Akcja „Zielone Światło”

  Po raz kolejny policjanci ruchu drogowego wspólnie z przedstawicielami Centrum Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Malborku zorganizowali akcję „Zielone Światło" w okolicach cmentarza komunalnego z uwagi na zbliżający się Dzień Wszystkich Świętych. Malborscy funkcjonariusze razem z dziećmi z malborskich szkół kontrolowali kierowców czy stosują się do obowiązujących przepisów. Wzorowi kierowcy byli obdarowani nagroda w postaci zielonego lizaka, natomiast ci którzy popełnili wykroczenie drogowe zamiast mandatu otrzymali lizaka koloru czerwonego. Dzięki wspólnej akcji, zdecydowana większość osób jechała zgodnie z przepisami.

 5. Policjanci zabezpieczyli podrobiony towar o wartości około 50 tysięcy złotych.

  Policjanci z malborskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej zatrzymali 44-letnią kobietę, która oferowała do sprzedaży odzież oraz perfumy z podrobionymi znakami towarowymi znanych światowych marek. Funkcjonariusze zabezpieczyli towar, którego wartość wstępnie została oszacowana na 50 tys. złotych. Za obrót towarami z podrobionymi znakami grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat.