Komenda Powiatowa Policji w Malborku

III EDYCJA PLEBISCYTU NA "NAJBARDZIEJ POPULARNEGO DZIELNICOWEGO" WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO
policja.pl
bip
fb
youtube
kontrast
j_migowy
space 20px
mapa_zag
stop agresji drogowej
Zielona strefa
Stop Korupcji
Patrol
RYMOWANKA
space2 20px

Najczęściej czytane

 1. Święto Policji w Malborskiej Komendzie

  W środę o godzinie 12.30 w Malborku odbyły się powiatowe obchody Święta Policji. Tego dnia 29 policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Malborku odebrało z rąk Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku insp. Ewy Pachury akty mianowania na wyższe stopnie policyjne. W ceremonii wzięli udział zaproszeni goście, a także przedstawiciele zaprzyjaźnionych służb mundurowych i samorządów. Z okazji 100. Rocznicy powstania Policji Państwowej uroczystość uświetnił występ chóru „Lutnia”.

 2. Festyn rodzinny dla policjantów i pracowników malborskiej komendy.

  Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów zorganizował festyn dla rodzin policjantów i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Malborku. Impreza odbyła się na terenie stadniny koni „Rotmistrz” w miejscowości Węgry. Jak co roku, tak i tym razem organizatorzy festynu przygotowali dla dzieci szereg atrakcji.

 3. Malborska Komenda otrzymała specjalistyczny sprzęt do pomiaru i analizy spalin

  11.07.2019r. na terenie Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku przy ul. Harfowej 60 Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku nadinsp. Jarosław Rzymkowski oraz Prezes Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku Maciej Kazienko uroczyście przekazali specjalistyczny sprzęt policyjny.

 4. Dzieci z „Pozytywki” odwiedziły malborską komendę.

  Wczoraj do malborska komenda gościła dzieci z półkolonii z Centrum Zabaw „Pozytywka” w Malborku. Maluchy zwiedziły jednostkę i zapoznały się z pracą funkcjonariuszy różnych komórek. Policjanci przygotowali dla maluchów pokaz sprzętu i zwiedzanie policyjnych pomieszczeń. Spotkanie w komendzie stanowiło również świetną okazję do przypomnienia dzieciom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku szczególnie nad wodą.

 5. Malbork-Potrącenie nietrzeźwego pieszego

  Policjanci z Malborka wyjaśniają okoliczności potrącenia pieszego, w którym uczestniczył 44-letni mieszkaniec miasta. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 44-latek mając prawie 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu, wtargnął na jezdnię w miejscu niedozwolonym wprost pod nadjeżdżającą toyotę. Mężczyzna z obrażeniami ciała w został przewieziony do szpitala.