Dzielnicowy, to policjant „pierwszego kontaktu”, dbający o poprawę bezpieczeństwa mieszkańców w swoim rewirze, funkcjonariusz do którego każdy może zwrócić się o pomoc i poradę prawną, przekazać informacje dotyczące bezpieczeństwa. 

Podane adresy mailowe nie służą do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowi odbierają pocztę i telefony komórkowe w godzinach swojej służby. 
W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112 lub do dyżurnego komendy po informacje odnośnie możliwości i form kontaktu z dzielnicowym.

 Nadzorującym pracę Zespołu Dzielnicowych Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Malborku jest:

Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji KPP Malbork  kom. Tomasz Czerwiński:
- tel. (55) 270-28-31,
- e-mail: tomasz.czerwinski@gd.policja.gov.pl

Na terenie działania Komendy Powiatowej Policji
w Malborku funkcjonuje 8 rejonów dzielnicowych:

 
REJON NR 1

obsługiwany przez dzielnicowego mł. asp.  Zbigniewa Wiewiórkę

      tel. 270-28-57, tel.kom. 571 335 222
e-mail: dzielnicowy.malbork1@gd.policja.gov.pl  

swoim zasięgiem obejmuje następujące ulice w Malborku: 17-go Marca, Agrestowa, Akacjowa, Aleja Celników Polskich, Boczna, Brukowa, Brzozowa, Bukowa, Ceglana, Cisowa, Czereśniowa, Dębowa, Działkowa, Głogowa, Główna, Jaśminowa, Jesionowa, Klonowa, Kościelna, Krzywa, Kwiatowa, Ludwika Solskiego, Malinowa, Mazurów, Mikołaja Kopernika, Ogrodowa, Piastowska, Plac Gabriela Narutowicza, Plac Ludwika Zamenhofa, Poczty Gdańskiej, Porzeczkowa, Różana, Piłsudskiego, Stare Miasto, Starościńska, Tadeusza Kościuszki,Tczewska, Topolowa, Wałowa, Warecka, Warsztatowa, Wierzbowa, Wileńska, Wincentego Witosa, Zamkowa, Żuławska.

 Priorytetowy plan działania dzielnicowego:

- W okresie od 01.07 do 31.12.2018r. zakładanym celem do osiągnięcia jest wyeliminowanie zjawiska spożywania alkoholu w miejscach niedozwolonych i zaśmiecania, w szczególności przez osoby nieletnie w rejonie ul. Stare Miasto i wałów zamkowych .
- Podmioty współodpowiedzialne i zaangażowane w te działania: Policjanci Zespołu Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Malborku, Urząd Miasta Malborka,  Straż Miejska w Malborku, Agencje ochrony monitorujące obiekty, Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Malborku, Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Malborku.
- Założone cele z poprzedniego okresu zrealizowano poprzez wyeliminowanie spożywania alkoholu i zaśmiecania w szczególności przez osoby nieletnie w rejonie Wałów von Plauena i bulwaru na ul. Wileńskiej
.

 REJON NR 2

czasowo obsługiwany przez dzielnicowego sierż. szt. Kamila Tercjaka


tel. 270-28-57, tel.kom. 571 335 216

e-mail: dzielnicowy.malbork2@gd.policja.gov.pl   

swoim zasięgiem obejmuje następujące ulice w Malborku: Akademicka, Aleja Wojska Polskiego, Bydgoska, Ciepła, Daleka, Dworcowa, Elbląska, Fryderyka Chopina, Generała Władysława Andersa, Generała Grota-Roweckiego,Generała Stanisława-Maczka, Grudziądzka, Jana Kiepury, Jarosława Dąbrowskiego, Karola Szymanowskiego, Kielecka, Koszykowa, Kwidzyńska, Leśna, Lotnicza, Lubelska, Łąkowa, Maksymiliana Krajewskiego, Marszałkowska, Mikołaja Reja, Młodych, Nogatowa, Okopowa, Parkowa, Piaskowa, Pilotów, Pomorska, Portowa, Rakowiec, Saperów, Sportowa,Toruńska, Walerego Wróblewskiego, Warszawska, Wąska, Wilcza, Wiosenna, Wiślana, Wołyńska, Wspólna, Zieleniecka, Żelazna.

Priorytetowy plan działania dzielnicowego:

- W okresie od 01.07 do 31.12.2018r. zakładanym celem do osiągnięcia jest wyeliminowanie zjawiska spożywania alkoholu w miejscach zabronionych i niszczenia mienia w szczególności przez osboby bezdomne i nieletnie w rejonie dworca PKP i parku przy ul. Ciepłej. 
- Podmioty współodpowiedzialne i zaangażowane w te działania: policjanci Zespołu Dzielnicowych i Zespłu Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Malborku, Centrum Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Malborku, Straż Miejska w Malborku.
- Założone cele z poprzedniego okresu zrealizowano poprzez ograniczenie zjawiska 
spożywania alkoholu w miejscach niedozwolonych i łamania zakazów palenia w szczególności przez osoby bezdomne w rejonie dworca PKP. 

 REJON NR 3

obsługiwany przez dzielnicowego mł.asp. Przemysława Chrusta 
tel. 270-28-57, tel.kom. 571 335 219
e-mail:  dzielnicowy.malbork3@gd.policja.gov.pl   

 

swoim zasięgiem obejmuje następujące ulice w Malborku:Benedykta Dybowskiego, Dąbrówki, Eugeniusza Kwiatkowskiego,  Jana Czerskiego,  Jaskółcza, Józefa Wybickiego, Karola Pomianowskiego, Kazimierza Michałowskiego, Krucza, Mariana Smoluchowskiego, Orla, Partyzantów, Pionierów, Poznańska, Rolnicza, Romualda Cebertowicza, Słowicza, Stanisława Mikołajczyka, Tadeusza Kotarbińskiego, Torowa,

Priorytetowy plan działania dzielnicowego:

- W okresie od 01.07 do 31.12.2018r. zakładanym celem do osiągnięcia jest wyeliminowanie zjawiska spożywania alkoholu w okolicach sklepu na ul. Michałowskiego oraz zjawiska gromadzenia się i zakłócania spokoju przez młodzież w rejonie ulicy Rolniczej. 
- Podmioty współodpowiedzialne i zaangażowane w te działania: policjanci Zespołu Dzielnicowych i Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Malborku, Straż Miejska w Malborku
- Założone cele z poprzedniego okresu zrealizowano poprzez wyeliminowanie zjawiska 
spożywania alkoholu w rejonie budynku przy ul. Michałowskiego 8 oraz w rejonie ul. Poznańskiej.

 REJON NR 4

obsługiwany przez dzielnicowego asp. Ryszarda Sekułę

 

tel. 270-28-58, tel.kom. 571 335 218
e-mail: dzielnicowy.malbork4@gd.policja.gov.pl  

swoim zasięgiem obejmuje następujące ulice w Malborku Adama Mickiewicza, Aleja Rodła, Bolesława Chrobrego,  Elizy Orzeszkowej, Henryka Sienkiewicza, Jasna,  Jana Karola Chodkiewicza, Krakowska,  Mikołaja Kopernika, Sadowa, Sikorskiego, Słoneczna, Stefana Żeromskiego.


Priorytetowy plan działania dzielnicowego:

- W okresie od 01.07 do 31.12.2018r. zakładanym celem do osiągnięcia jest wyeliminowanie zjawiska kradzieży i uszkodzenia mienia na terenie ogródków działkowych w rejonie ulic Sadowa i Słoneczna. 
- Podmioty współ odpowiedzialne i zaangażowane w te działania: Policjanci Zespołu Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Malborku, Zarządy Pracowniczych Ogródków Działkowych  "1 maja" i "Kolejarz", Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Malborku.
- Założone cele z poprzedniego okresu zrealizowano poprzez wyeliminowanie zajwiskanieprawidłowego parkowania na ul. Żeromskiego orazograniczenia w znacznym stopniu zakłocenia porządku i kradzieży na terenie ogródków działkowych w rejonie ulic Słoneczna i Sadowa. 


  REJON NR 5 

obsługiwany przez dzielnicowego sierż. szt. KamilaTercjaka- śródmieście

 

 
tel. 270-28-57, tel.kom. 723 635 882
e-mail: dzielnicowy.malbork5@gd.policja.gov.pl  

swoim zasięgiem obejmuje następujące ulice w Malborku: Bolesława Prusa, Cypriana Kamila Norwida, 
Gabrieli Zapolskiej, Generała Józefa Bema, Generała De Gaulle’a, Generała Józefa Hallera, Grunwaldzka,
Hieronima Derdowskiego, Henryka Sucharskiego, Józefa Prądzyńskiego, Jagiellońska, Jana Bażyńskiego, Jana Fałata,
Jana Matejki, Juliusza Słowackiego, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Kasprowicza, Ludwika Pasteura, Marii Konopnickiej,
Marii Curie Skłodowskiej, Mała, Nowowiejskiego, Plac Słowiański, Plac 3-go Maja, Stefana Okrzei, Targowa, Westerplatte,
Wileńska, Władysława Reymonta, Wyspiańskiego.

Priorytetowy plan działania dzielnicowego:

- W okresie od 01.07 do 31.12.2018r. zakładanym celem do osiągnięcia jest wyeliminowanie zjawiska spożywania alkoholu w miejscach niedozwolonych i popełniania wykroczeń porządkowych w rejonie ulicy Nowowiejskiego oraz parku przy Placu 3-go Maja. 
- Podmioty współodpowiedzialne i zaangażowane w te działania: policjanci Zespołu Dzielnicowych i Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Malborku, Centrum Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Malborku,
- Założone cele z poprzedniego okresu zrealizowano poprzez wyeliminowanie spożywania alkoholu i zaśmiecania na terenie boiska szkolnego przy ul. Gen de Gaullea oraz ograniczenie w znacznym stopniu spożywania alkoholu w miejscach niedozwolonych i popełniania wykroczeń porządkowych w parku przy Placu 3-go Maja. 

 REJON NR 6

Rejon obsługiwany przez starszego dzielnicowego asp. Rafała Cielasińskiego
tel. 270-28-57, tel.kom. 571 335 217 


e-mail:  
dzielnicowy.malbork6@gd.policja.gov.pl  
swoim zasięgiem obejmuje następujące ulice w Malborku : Aleja Armii Krajowej, 500-lecia, Adama Asnyka, Admiralicji, Aleja Sprzymierzonych,  Andrzeja Struga, Bałtycka, Bartosza Wojciecha Głowackiego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego,  Feliksa Stamma , Generała Władysława Raczkiewicza, Góralska, Haliny Konopackiej , Hanki Ordonówny,  Heleny Modrzejewskiej, Henryka Łasaka, Jana Kochanowskiego, Jana Kostki, Jana III Sobieskiego, Jana Wejhera, Janusza Korczaka, Juliana Tuwima,  Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kazimierza Pułaskiego,  Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Koszalińska, Krótka, Leonida Teligi, Malinowskiego, Marii Rodziewiczówny, Mazowiecka, Mieszka I, Miła, Morska, Na Skarpie, Piękna, Plac Leopolda Staffa, Polna, Poprzeczna, Rzemieślnicza, Stanisława Dygata, Słupecka,  Stefana Batorego, Szeroka, Urocza, Wincentego Pstrowskiego, Władysława Broniewskiego, Władysława Jagiełły, Włościańska, Zaciszna, Zagórna, Zakopiańska,  Zygmunta Starego, Żeglarska,

Priorytetowy plan działania dzielnicowego:

- W okresie od 01.07 do 31.12.2018r. zakładanym celem do osiągnięcia jest wyeliminowanie zjawiska kradzieży i zaśmiecania na terenie Cmentarza Komunalnego oraz zjawiska spożywania alkoholu, zaśmiecania i niszczenia mienia w szczególności przez nieletnich na terenie boiska szkolnego przy ul. Hadyny. 
- Podmioty współodpowiedzialne i zaangażowane w te działania: Policjanci Zespołu Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Malborku, Straż Miejska w Malborku, Agencje ochrony monitorujące obiekty, Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Malborku
- Założone cele z poprzedniego okresu zrealizowano poprzez wyeliminowanie zjawiskan spożywania alkoholu nzśmiecania i niszczenia mienia w szczególności przez osoby nieletnie na terenie boiska przy ul. Wincentego Pola oraz ograniczenia w znacznym stopniu zaśmiecania i kradzieży mienia na terenie Cmentarza Komunalnego. 

 REJON NR 7

obsługiwany przez dzielnicowego mł.asp. Sebastiana Cieplińskiego


 

tel. 270-28-58, tel.kom. 571 335 220
 e
-mail: dzielnicowy.malbork7@gd.policja.gov.pl  

swoim zasięgiem obejmuje następujące miejscowości w gminie Malbork- Cisy, Grobelno, Kałdowo, Kałdowo Wieś, Kamienica, Kamionka, Kapustowo, Kasztanowa, Kościeleczki, Kraśniewo, Lasowice Małe, Lasowice Wielkie, Nowa Wieś Malborska, Pielica, Stogi , Szawałd, Tragamin, Wielbark Poligon.

Priorytetowy plan działania dzielnicowego:

- W okresie od 01.07 do 31.12.2018r. zakładanym celem do osiągnięcia jest wyeliminowanie zjawiska spożywania alkoholu w okolicach sklepu w miejscowości Szawałd oraz zjawiska spożywania alkoholu i niszczenia mienia w szczególności przez osoby nieletnie w rejonie boiska w miejscowości Tragamin.
- Podmioty współodpowiedzialne i zaangażowane w te działania: policjanci Zespołu Dzielnicowych i Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Malborku, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Malborku.
- Założone cele z poprzedniego okresu zrealizowano poprzez wyeliminowanie zjawiska przekraczania prędkości na terenie miejscowości Kościeleczki oraz ograniczenie zjawiska 
spożywania alkoholu i niszczenia mienia w szczególności przez osoby nieletnie w rejonie boiska w miejscowości Tragamin.


 
REJON NR 8

obsługiwany przez dzielnicowego asp. Pawła Cieśniewskiego
 
tel. 270-28-57, tel.kom. 571 335 221
e-mail: dzielnicowy.malbork8@gd.policja.gov.pl  

swoim zasięgiem obejmuje następujące miejscowości w Gminie Miłoradz - Bystrze, Gnojewo, Kończewice, Mątowy Małe, Mątowy Wielkie, Miłoradz, Pogorzała Wieś, Stara Kościelnica, Stara Wisła.

Priorytetowy plan działania dzielnicowego:

- W okresie od 01.07 do 31.12.2018r. zakładanym celem do osiągnięcia jest wyeliminowanie zjawiska spożywania alkoholu w okolicach sklepu w miejscowości Pogorzała Wieś oraz przeciwdziałanie powstawaniu nielegalnych wysypisk śmieci w okolicach wałów przeciwpowodziowych w miejscowości Kończewice. 
- Podmioty współodpowiedzialne i zaangażowane w te działania: policjanci Zespołu Dzielnicowych i Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Malborku, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Miłoradzu.
- Założone cele z poprzedniego okresu zrealizowano poprzez ograniczenie w znacznym stopniu zjawiska spożywania alkoholu w miejscach niedozwolonych w rejonach miejscowości Kończewice i Miłoradz.


Nr art.:19, modyfikacja: 2014-03-31

Komenda Powiatowa Policji w Malborku
ul. Ch. de Gaulle`a 3
tel.055 270 28 10
Kanał RSS  policji
© 2001 - 2018 r.